Reference

U mlynáře

U mlynáře - náhled

Kousek pod Pražským hradem v Nerudově ulici najdete restauraci U mlynáře. Oni pomáhají lidem odnést si z Prahy příjemně plný žaludek, my jsme jim pomohli udělat stránky za které se nemusí stydět.

Spíše prezentační než informační stránky najdete na adrese www.umlynare.cz. Pak už nezbývá než navštívit jejich "kammenou" adresu v Nerudově ulici 18 a vyzkoušet zda stránky nelhali.

Realizováno: 11 2005 | URL: http://www.umlynare.cz/

Najachtu.cz

Najachtu.cz - náhled

Jste vášnivý jachtař nebo jachtařka. Ať už jsou pro Vás slova "pina", "ballast" nebo "spinnaker" denním chlebíčkem nebo jen čímsi z říše neznámé, určitě si tu správnou dovolenou vyberete.

Pro nás to bylo kus práce všechny ty tisíce lodí marín a charterových společnosti dobře rozdělit a zařadit tak aby jste naopak vy měli možnost spočítat si všechny slevy, vybrat si tu pravou loď na vaší dovolenou.

Bylo by to na dlouhé povídání a i my jsme se na této zakázce naučili spoustu věcí. Myslím že ještě teď se v AZ EURO Yachtingu smějí tomu jak jsme si mysleli, že skipper je nějaké přídavné zařízení k lodi.

Realizováno: 9 2005 | URL: http://www.najachtu.cz/

LDT Mařanův Mlýn

LDT Mařanův Mlýn - náhled

Ti mladší z nás mají před sebou prázdniny a tak jsme neodolali udělat www prezentaci i dětskému táboru, který pořádá Česká televize.

Web má jednu specialitku, kterou odhalíte pokud se na něj budete dívat často. Pozornost si jistě zaslouží nejen kvůli specialitce, ale když nic jiného můžete si alespoň tiše zavzpomínat na dětská léta.

Hezkou dovolenou a těm štastnějším překrásné prázdniny.

Realizováno: 3 2005 | URL: http://www.mm2.cz/
« předchozí 1 2 3 další »