Reference

Nestlingue

Nestlingue - náhled Není školka jako školka. Pokud si myslíte, že angličtina je jazyk budoucnosti a chcete aby se vaše ratolest věnovala této dovednosti již od útlého věku, pak je právě pro Vás určena tato prezentace.
Realizováno: 7 2006 | URL: http://www.nestlingue.cz/

Seznam Volby

Seznam Volby - náhled

Víte, který projekt dovede každému člověku v ČR změnit život minimálně na 4 roky ?

Ano, tipujete správně jsou to volby do parlamentu. Ve spolupráci se Seznam.cz jsme i my přispěli k tomu aby jste se ve volebním guláši vyznali lépe.

Kompletně jsme technicky zajišťovali komunikaci s Českým statistickým úřadem a převedením suchých dat do přehledných map, grafů a tabulek. My jsme si s grafy docela vyhráli a tak nás pak o to víc mrzelo, že volby dopadly tak jak dopadly inu za 4 roky to snad už nebude "plichta".

Realizováno: 6 2006 | URL: http://volby.novinky.cz/

Seznam soutěže

Seznam soutěže - náhled

Jste ve firmě na pozici kdy občas potřebujete rychle uspořádat soutěž ? Rádi soutěžíte ?

Pokud je odpověď alespoň na jednu z předešlých otázek ANO, pak si prohlédněte tyto stránky, třeba právě nějaká soutěž o zajímavé ceny běží.

Na nás bylo vytvořit jednoduchý administrační systém pro kompletní vytvoření, naplánování a vyhodnocení soutěže. Díky tomuto systému si v marketingu společnosti Seznam.cz mohou "naklikat" soutěž bez znalosti programování během pár minut a po jejím skončení ji i pohodlně vyhodnotit. Nebyla to práce jednoduchá, ale to že ušetřila práci zadavatelům, umožnila Seznamu nabídnout zcela nový reklamní formát a ještě udělá radost spoustě lidí, kteří vyhrají v soutěži která by jinak možná ani nevznikla je pro nás skvělá zpráva. Tak dost řečí a hurá do soutěže.

Realizováno: 3 2006 | URL: http://www.netelements.cz/souteze-lide/

Caffeteria

Caffeteria - náhled

Už vám lezou krkem všechny ty Douwe Egberts, Jihlavanky apod.

Pak zkuste zajít na Malé Straně do jedné z kaváren Caffeteria, kde několik let kombinovali různé druhy přivezené kávy až vznikl lahodný nápoj - káva Caffeteria.

Realizováno: 2 2006 | URL: http://www.caffeteria.cz/

Cistyvzduch.cz

Cistyvzduch.cz - náhled

Máte doma alergika, jste vášnivý kuřák nebo jen vaše psí a kočičí stádo vytváří z vašeho bytu pomalu ale jistě neobyvatelný prostor ?

Možná se vám v některých momentech jen posteskne po tom mít doma čistývzduch. Právě proto jsme pro společnost DAIKIN připravili stránky o čističkách vzduchu a na adrese www.cistyvzduch.cz se můžete podívat jaké stránky jsme schopni třeba i pro Vás vytvořit.

Jako perličku dodávám, že včetně grafiky jsme tyto stránky zpracovali za 4 dny. Dík za to patří i společnosti BenedaGroup.com, která nám celou zakázku nejen skvěle zadávala, ale vznikl zde i nápad podobné stránky vytvořit.

Realizováno: 12 2005 | URL: http://www.cistyvzduch.cz/