Novinky

Z podzimního listí, vybral jsem kaštánky, tajné společníky do kapsy.

Kaštanovésvětlo Kaštany sbírají lidé odedávna nejenom jako léčivo, hračku pro děti, krmení pro zvířata, ale také jako věc, která se příjemně drží v dlani. Mnoho lidí si kaštany strká do kapes, pod polštář nebo do kabelky, aniž by vědělo proč, ale tento instinkt zná dobře lidové léčitelství.
Kaštany umí odebírat energii a tak léčit nemoci z přebytku energie jako je například artróza, revma, nemoci dolních končetin a páteře. Právě podle receptů lidového léčitelství se mají kaštany dávat do postele, kde natáhnout špatnou energii, po nějaké době se vyhodí a opět použijí nové. Po projití procedurou by pak měly být scvrknuté a uvnitř černé.
Na podzim nasbírejte kaštany a uskladněte je v dekoračních předmětech vašeho bytu (vázách, mísách atd.). Jednotlivé kaštany pak noste při sobě, například v kapsách, kabelkách, žmoulejte je v ruce. Do plátěného pytlíčku nasypte kaštany a dejte je do postele pod polštář nebo do nohou. Po přibližně čtyřech týdnech vyměňte za nové. Mělo by se vám ulevit při křečových žilách, revmatismu, bolestech páteře, bolestech hlavy, ale i při poruchách lymfatického systému a zánětu močových cest.
novinky | 4.3.2007 14:03

1.3.2007 20:00 - V rámci bez obrazu II.

Ondřej Linhart opět uvede své pásmo textů známých i neznámých a jako jeho host vystoupí Igor Malijevský s hudebním doprovodem Kateřiny Šarközi, poté vystoupí skvělá jazzová partičkaMatěj Benko Trio.

Pro cyklus „Poezie a jazz“ připravil Michal Stehlík - Vstupné 130,-

Divadlo Viola | Národní třída 7 | Praha 1 | http://www.divadloviola.cz/

Sněhulákovo blues

Pozvánka na vernisáž Přijměte pozvání na zahájení výstavy obrazů Jiřího Lauterkrance
vernisáž proběhne dne 3.3.2007 od 19:00 hod.
v Mlýnské kavárně na Kampě (naproti Sovovým mlýnům)

zahájí: Ondřej Linhart
vystoupí: Zuzana Dumková

FOTEČKY !!!!
novinky | 23.2.2007 19:39

V rámci bez obrazu II. 1.3.2007 - 20:00

Viola Ondřej Linhart opět uvede své pásmo textů známých i neznámých a jako jeho host vystoupí Igor Malijevský s hudebním doprovodem Kateřiny Šarközi,
poté vystoupí skvělá jazzová partička Matěj Benko Trio.

Sledujte RÁMEC!

novinky | 21.2.2007 08:43

EKG - O Lásce a snech

Rudiš, MalijevskýEKG ? tak se jmenuje nový divoký literárně?hudební kabaret, který spisovatel Jaroslav Rudiš a básník Igor Malijevský pořádají ve spolupráci s Divadlem Archa každý měsíc v Praze. EKG O Lásce a Snech se rozbuší v pondělí 12. února za účasti hostů básníka a hudebníka Jardy Trabanda Svobody, tančící a zpívající herečky Johany Švarcové, písničkáře Karla Vepřeka, klavíristy Karla Vepřeka ml., básníka Tomáše Kůse s vlastním hlasem, surrealisty Jindřicha Štýrského a dalších.

12. února 20:00 | Divadlo Archa

www.malijevsky.com
www.rudis.cz

novinky | 11.2.2007 16:33
« předchozí 1 9 13 14 15 16 17 18 19 26 34 další »